Warsztaty w Oliwa Tower

W ramach projektu edukacyjnego Inspiracje, prowadzonego przez Fundację Inspirujące Przykłady, klasa I HOT/TOT wzięła udział w wycieczce do Gdańska. Uczniowie poznali ideę coworkingu i uczestniczyli w warsztatach przedsiębiorczości prowadzonych w Oliwa Tower. W czasie tych zajęć przekonali się jak ważne w prowadzeniu biznesu są relacje międzyludzkie, współpraca w zespole i umiejętności interpersonalne.

Drugim punktem programu były wizyty studyjne w Hotelu Hilton ***** Gdańsk i firmie SentiOne. Grupa uczniów w hotelu Hilton zapoznała się z ofertą obiektu i uczestniczyła w warsztatach z zakresu obsługi gości prowadzonych przez Panią Annę Huk – Training Managera Hilton Gdańsk. Zajęcia z doświadczonym pracownikiem hotelu uświadomiły przyszłym hotelarzom jak ważne w tym zawodzie jest zaangażowanie oraz dbanie o detale i wysoką jakość świadczonych usług.

Druga grupa w tym czasie zapoznała się z działalnością firmy SentiOne, działającej w branży internetowej, której głównym produktem jest SentiOne – narzędzie do monitorowania Internetu i mediów społecznościowych. SentiOne pozwala firmom w szybki sposób sprawdzić opinie internautów na temat produktu, marki lub firmy w sieci.