„ŚWIAT NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI”- spotkanie z podróżnikiem

Dnia 25 kwietnia przybył do naszej szkoły z wykładem Pan Leszek Szczasny, który z zamiłowania jestIMG_5860 fotografem, społecznikiem a przede wszystkim niezależnym globtroterem-reporterem a z wykształcenia politologiem i filozofem.
Opowiedział młodzieży o swoich podróżach po Turcji, panującej tam kulturze i obyczajach. Przedstawił prezentację multimedialną zawierającą zdjęcia poznanych tam ludzi, ciekawych miejsc. Nasz gość jest autorem książki pod tytułem „Świat na wyciągnięcie ręki”, która jest barwnym zapisem eskapad po Europie i Bliskim Wschodzie. Przygotowuje się do wydania nowej książki pt. „Afrykański rytm”. Chętnie i dokładnie odpowiadał uczniom na zadawane pytania.