Zakończenie klas maturalnych

SONY DSC

26.04.2013r. nastąpił uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego  dla tegorocznych maturzystów. Wręczono wiele nagród uczniom za ich ciężką pracę i trud, a nauczycielom podziękowano za wspaniałe cztery lata wspólnej pracy. Rozdano nagrody nie tylko za osiągnięcia naukowe, ale także w innych kategoriach m.in. za osiągnięcia sportowe, stuprocentową frekwencję oraz belfra roku i najsympatyczniejszego ucznia.  Na apelu głos zabrał nie tylko Dyrektor Szkoły ale również Przewodnicząca Rady Rodziców, Samorząd Szkolny oraz przedstawiciele klas maturalnych. Występy artystyczne młodszych koleżanek uświetniły uroczystość.  Uczniowie i nauczyciele życzyli absolwentom udanej matury i powodzenia w przyszłości .