Turyści na podium

Gala rozdania nagród odbyła się 28 marca 2018 roku w Sali Morskiej Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni. Nagrody wręczał m.in. wicemarszałek województwa pomorskiego Wiesław Byczkowski. W konkursie „Razem do zawodu” wystartowało 195 uczniów szkół zawodowych, którzy utworzyli 46 zespołów projektowych. Każdy zespół pod okiem opiekuna przygotowywał nowatorski projekt w jednej z czterech kategorii: technologie informacyjne i komunikacyjne, elektronika, transport, logistyka i motoryzacja, turystyka, sport i rekreacja, budownictwo.

W branży turystyka, sport i rekreacja swoje projekty prezentowało 13 zespołów. Dwóm grupom z naszej szkoły, które wzięły udział w ramach projektu  „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych” udało się stanąć na podium.

Pierwsze miejsce zajęli uczniowie: Emilia Kotz, Kinga Krywiak i Kacper Płotka za projekt „Poznajemy, uczymy, bawimy”. Natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale: Marlenie Cichosz, Jolancie Żywickiej oraz Michałowi Gospodarczyk  za projekt ”Geocaching kluczem do promocji miasta”.

Serdecznie gratulujemy!