SZLACHETNA PACZKA-SZLACHETNE SERCA

Po raz kolejny uczniowie  naszej szkoły wzięli udział w akcji Szlachetna Paczka .
W ostatnich dniach listopada w naszej szkole rozpoczęła się akcja Szlachetna Paczka. Jej zwieńczenie nastąpiło 8 grudnia.
Przedstawiciele koła wolontariatu wybrali do obdarowania osobę samotną, w trudnej sytuacji finansowej i zdrowotnej Potrzeby p. Krystyny nie były nie były duże  – to głównie żywność, środki czystości, odzież zimowa, pościel, ręczniki oraz akcesoria kuchenne (garnki, patelnie itp.).
Dzięki ofiarności rodziców, pomocy uczniów i wsparciu nauczycieli udało się zrealizować wszystkie potrzeby wybranej osoby.

7 grudnia wszystkie produkty zostały zapakowane do aż 13 paczek, ozdobione świątecznym papierem, opisane i przekazane do punktu przyjmowania paczek, skąd dotarły  do adresata.
W imieniu p. Krystyny składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszej szlachetnej paczki. Angażując się w projekt, nie tylko okazaliśmy serce potrzebującym, lecz i już po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy działać wspólnie.