„Znane i nieznane piękno mojego regionu”

Uczennice naszej szkoły, Kinga Krywiak i Emilia Kotz, brały udział w konkursie „Znane i nieznane piękno mojego regionu”. Konkurs ten był pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego i swoim zasięgiem obejmował 3 województwa. Emilia i Kinga już jako absolwentki Ekonoma, 30 maja 2019 r., w Hotelu Central w Gdańsku podczas uroczystej gali zorganizowanej przez Wyższą Szkołę Turystyki i Hotelarstwa odebrały nagrody za zajęcie II miejsca. Nagrody, w tym m. in. voucher do Decathlonu i na strzelnicę MoST w Gdyni oraz pokrycie opłaty rekrutacyjnej  i czesnego na semestr zimowy na I rok studiów w WSTiH w Gdańsku, wręczył absolwentkom Konsul Republiki Ludowej Bangladeszu. Gratulujemy!