Bieg Patrolowy

Dnia 17 czerwca 2013 roku odbył się Bieg Patrolowy w okolicach Rzepnicy. Uczniowie klasy I i II TOT/TH wraz z opiekunkami: panią Hanną Jaworską, panią Kamilą Boyke oraz panią Marzeną Wnuk Lipińską, wyruszyli spod szkoły do rzepnickich lasów, w których zostały wyznaczone punkty kontrolne. Uczniowie podzieleni zostali na 3 i 4 osobowe drużyny. Każda z nich wyruszała z miejsca zbiórki na trzy godzinną wędrówkę. Rywalizacja była zacięta. Grupa Miszczów jako najszybsza drużyna ukończyła bieg przed czasem i to oni uklasyfikowali się na pierwszym miejscu. Drugie miejsce zajęła drużyna Jastrząb. Po podsumowaniu punktów okazało się, że rywalizację pomiędzy klasami wygrała klasa I TOT/TH – ze znaczną przewagą.
Szczególne podziękowania należą się organizatorom oraz fotografce Eli Choma.