Tym razem Kołobrzeg

27 czerwca br. uczniowie klas I, II i III TOT/HOT wzięli udział w wyjeździe studyjnym do Kołobrzegu.  W trakcie wycieczki odbywającej się w ramach programu „W zawodzie jak ryba w wodzie” uczniowie zwiedzili 2 hotele: 4 gwiazdkowy „Diva” i 5 gwiazdkowy „Aquarius”. Po hotelu „Diva” grupę oprowadzała specjalistka ds. marketingu Pani Ewa Konopka, która zachwyciła uczniów swoją historią zawodową, witalnością i optymizmem. Bardzo przystępnie przekazała szeroką wiedzę nt. działalności hotelu. W hotelowej restauracji  „Riccardo” uczniowie skonsumowali pyszny obiad. Natomiast po hotelu „Aquarius” przewodnikiem był concierge Tomasz. Sympatycznie i z humorem zaprezentował swoje obowiązki, przedstawił działalność hotelowego SPA a także oprowadził grupę po całym obiekcie prezentując atuty hotelu.