REKRUTACJA UCZNIÓW DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

INFORMUJEMY, ŻE DO 10 LIPCA 2020 R. UCZNIOWIE MOGĄ SKŁADAĆ PODANIA O PRZYJĘCIE DO SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ WRAZ ZE ŚWIADECTWEM UKOŃCZENIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ.

Dokumenty te można złożyć zarówno w formie papierowej w sekretariacie szkoły wskazanej w pozycji pierwszej na podaniu, bądź w formie elektronicznej (zeskanowane dokumenty można przesłać na skrzynkę e-mail szkoły). Dla ułatwienia publikujemy szczegółowy terminarz rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w powiecie bytowskim. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących procesu rekrutacji do publicznych szkół ponadpodstawowych prosimy o kontaktowanie się telefoniczne lub e-mail z sekretariatami szkół.

Więcej informacji w zakładce REKRUTACJA