Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


        
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Międzynarodowy Dzień Gofra

25 marca na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Gofra. Chrupiący przysmak kojarzy się wielu z wakacjami czy smakami dzieciństwa. Niejednemu z nas ślinka cieknie na myśl o pysznym, ciepłym cieście z dużą ilością bitej śmietany… Jedni wolą zajadać się goframi z
dżemem i bitą śmietaną, drudzy z sosem czekoladowym albo truskawkowym, a jeszcze inni z warzywami lub mięsem. Taki przysmak to oczywiście setki dodatkowych kalorii, ale dzisiaj nasze wspaniałe TEŻETKI pozwoliły sobie na tę odrobinę szaleństwa. Efekty zobaczcie sami i zapraszamy do świętowania razem z nami 😉

Comments are closed.