„Poznaj Polskę”

W dniach 22.10-24.10.2021 młodzież z klas 4 wraz z paniami Ela Pałasz, Hania Finster Wirkus, Nadzieja Pałasz zwiedzała Warszawę w ramach projektu „Poznaj Polskę”.
Pierwszego dnia – 22.10.21r – uczestnicy wycieczki zwiedzili Historyczny zespół miasta z traktem królewskim. Tego dnia uczniowie z opiekunami odwiedzili jeszcze Zespół Zabytkowych Cmentarzy Wyznaniowych na Powązkach

23.10.21r uczestnicy wycieczki odwiedzili Muzeum Niepodległości -Muzeum Więzienia Pawiak. Zainteresowaniem młodych ludzi cieszyło się też Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Tego dnia młodzież odwiedziła jeszcze Wilanów.

Ostatniego dnia wycieczki 25.10.21r uczniowie z opiekunami zwiedzili letnią rezydencję króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, czyli Łazienki.