Koncert Solidarni z Ukrainą

Dnia 15 marca w naszej szkole odbył się koncert Solidarni z Ukrainą, który miał pokazać nasze wsparcie dla sąsiadów zza wschodniej granicy. Montaż słowno-muzyczny przygotowali artyści naszej szkoły. Uczniowie usłyszeli piosenki i wiersze po polsku i ukraińsku, które tematycznie łączyły się z Ukrainą i dramatem wojny, która rozgrywa się na naszych oczach. Z przyjemnością mogliśmy również posłuchać występu zespołu Anioły Nadziei, w którym występowała nasza nauczycielka Pani Beata Fiszka Borzyszkowska. Wojna wywołuje w nas różne emocje, które mogliśmy odczuć, słuchając wierszy i piosenek. Dziękujemy za wzruszający występ artystom naszej szkoły, którzy pokazali, jak ważna jest przyjaźń między Polską a Ukrainą.
Chwała Ukrainie
Sława Ukrainie