Marta laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

Marta Prądzyńska uczennica klasy III technik logistyk została laureatką Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej zajmując III miejsce na etapie centralnym. Oprócz nagrody rzeczowo-finansowej uczennica otrzymała również indeks na Uniwersytet Gdański. Jest to ogromny sukces ucznia naszej szkoły na szczeblu ogólnokrajowym. Podczas zawodów finałowych organizatorzy przygotowali dla zawodników olimpiady i ich opiekunów wiele atrakcji m.in. wizytę studyjną w Porcie Morskim DCT Gdańsk, wizytę w Muzeum Bursztynu oraz zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem. Organizatorom dziękujemy za przeprowadzenie olimpiady, a uczennicy Marcie Prądzyńskiej serdecznie gratulujemy.