Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Spotkanie autorskie z Agatą Marzec

W poniedziałek 25. kwietnia w ramach XXVIII Słupskiej Wiosny Literackiej w Bibliotece Pedagogicznej odbyło się spotkanie autorskie z Agatą Marzec, słupską literatką, nauczycielką języka polskiego oraz bibliotekarką. W spotkaniu udział wzięła młodzież naszej szkoły. Pani Agata emanowała wyjątkowym ciepłem i od razu zaangażowała młodzież do pisania. Pierwsze próby literackie uczniowie mają już za sobą. Spotkanie z literaturą umiliła Agata Żarska z klasy 4 TŻ akompaniując na pianinie.

Comments are closed.