Europejski certyfikat – operator wózka widłowego

W ramach realizowanego w naszej szkole ” Projektu Pomorskie- dobry kurs na edukację. Szkolnictwo zawodowe w regionie a wyzwania rynku pracy” współfinansowany ze środków EFS 7 uczniów naszej szkoły: Dagmara Sabisz, Anna Dykier, Ewelina Mańska, Robert Wicher z klasy IV a Technikum Ekonomicznego,  Sebastian Ryngwelski z klasy IV b Technikum Ekonomicznego oraz Paweł Markuczak i Agnieszka Błaszkowska z klasy IV Technikum Obsługi Turystycznej ukończyli europejski  kurs pt: „Operator wózka jezdniowego podnośnikowego z bezpieczną wymianą butli gazowej”.  67 godzinny kurs dał uczniom uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych.