Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Jak zostać stewardessą?

3 uczennice 4 PTOT skorzystały z płatnej oferty kursów organizowanych przez Kadry Turystyki. Uczestniczyły w „Kursie dla Stewardess i Stewardów” odbywającym się w Gdańsku i prowadzonym przez Radosława Szafranowicz-Małozięć. Zajęcia teoretyczne i praktyczne były prowadzone profesjonalnie, na bardzo wysokim poziomie i dostarczyły uczestniczkom szerokiej, rzetelnej wiedzy.

Podczas kursu Dagmara, Hania i Julia poznały wymagania stawiane kandydatkom na stewardessy, jak wygląda szkolenie personelu pokładowego, jak wygląda dzień pracy stewardessy, jakie sytuacje mogą się zdarzyć podczas lotu i jak wówczas należy się zachować.  Wszystko po to, aby jak najlepiej przygotować się do rekrutacji na stanowisko stewardessy linii lotniczych i późniejszej pracy w charakterze członka personelu pokładowego.

Uczennice zdobytą na kursie wiedzą podzieliły się z uczniami i uczennicami 2 TOT i 4 PTOT.

Comments are closed.