Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 11.10.2013 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzierzy odbyły się obchody Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej. Swoją obecnością zaszczycili m.in. Rektor Akademii Pomorskiej dr hab. prof. nadzw. Roman Drozd, Starosta Powiatu Bytowskiego Jacek Żmuda-Trzebiatowski, Wicestarosta Andrzej Marcinkowski, przedstawiciele Zarządu Powiatu Bytowskiego, dyrektorzy powiatowych szkół ponadgimnazjalnych i poradni PP oraz zaproszeni nauczyciele. Młodzież ZSP w Łodzierzy przygotowała wspaniałą oprawę muzyczną i poprowadziła uroczystość, podczas której złożono podziękowania, wyrazy uznania i wręczono nagrody nauczycielom. Nasza szkoła cieszyła się w tym roku szczególnym uznaniem, bowiem Medal Komisji Edukacji Narodowej, wręczony przez przedstawiciela Pomorskiego Kuratora Oświaty otrzymały dwie nauczycielki naszej szkoły: pani Renata Bukowska i pani Ewa Werra. Natomiast nagrody Starosty Bytowskiego otrzymały m.in.  nauczycielki „Ekonoma” – pani Barbara Wiśniewska oraz pani Ewa Werra. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!