Wyjazd studyjny do Grupy Handlowej IKEA

Dnia 28 lutego 2014r. klasa III TH odbyła wizytę studyjną do  Centrum Handlowego IKEA w Gdańsku. Wyjazd odbył się w ramach realizacji projektu „Projekt Pomorskie – dobry kurs na edukację. Szkolnictwo zawodowe w regionie, a wyzwania rynku prac”.

Celem  wyjazdu młodzieży było poznanie zasad funkcjonowania Grupy Handlowej IKEA.  Spotkanie składało się z dwóch części, w pierwszej kolejności młodzież poznawała historię działalności IKEA w Polsce i na świecie. Podczas  prezentacji Grupy Handlowej IKEA uczestniczyło czterech  pracowników firmy, którzy w ciekawy i przystępny sposób opowiadali o zakresie prowadzonych działań handlowych w ramach swoich działów.

W dalszej części wizyty młodzież miała okazję samodzielnie dokonać oceny aranżacji i wystroju jednostki handlowej oraz zasad działania magazynu samoobsługowego na terenie sklepu.

Kolejny wyjazd naszej młodzieży do Grupy Handlowej Ikea był świetną  okazja do poszerzenia wiedzy i umiejętności zdobytych w szkole.