Wyjazd do Centrum Handlowego IKEA

Dnia 9 maja 2014r. klasa II TH oraz I TH odbyła wizytę studyjną do Centrum Handlowego IKEA w Gdańsku zorganizowanym w ramach działań projektu „W zawodzie jak ryba w wodzie”. Celem wyjazdu uczniów było poznanie zasad funkcjonowania IKEA. Trzech pracowników firmy IKEA w ciekawy i interesujący sposób przekazało ucznią wiedzę na temat historii i rozwoju IKEA. Mówili też o zakresie działań handlowych. Odbyła się też część praktyczna. Uczniowie zwiedzali i oceniali aranżację oraz wystrój jednostki handlowej. Wyjazd był bardzo udany, wszyscy się dobrze bawili i każdy poszerzył swoją wiedzę i umiejętności zdobytych w szkole.