Szkolny Konkurs Kulinarny o tytuł „MasterChefa Ekonoma”

W czwartek 05.06.2014r odbył się finał I Szkolnego Konkursu Kulinarnego o tytuł „MasterChefa Ekonoma”. Do konkursu zgłosiło się ponad 50 uczniów. Spośród nadesłanych przepisów wybrano pięć najlepszych . Tematem przewodnim był ziemniak i kuchnia polska. Autorzy najlepszych propozycji kulinarnych przystąpili do walki o tytuł I „MasterChefa Ekonoma”. W skład jury wchodzili: szef kuchni restauracji „Jaś Kowalski”, przedstawiciel „Kuriera Bytowskiego” oraz Pani wicedyrektor Jolanta Obracht- Prondzyńska ”. Walka na smaki była zacięta a wybór najlepszego dania bardzo trudny. I miejsce, a tym samym tytuł I „MasrerChefa Ekonoma” zdobył Marcin Choszcz , II miejsce zajęła Weronika Felska, III miejsce – Anna Puzdrowska. Fundatorami cennych nagród byli: restauracja „Jaś Kowalski”, restauracja „Piwnica Pełna Smaków” oraz Rada Rodziców przy ZSE-R.

Zwycięzcom gratulujemy sukcesu.