Wyjazd branżowy do Gdańska

Dnia 28 października uczniowie klasy 2 TOT/HOT uczestniczyli w wycieczce branżowej do Gdańska. Już w czasie podróży autokarem uczniowie opowiadali o ciekawych miejscach Kaszub. Pobyt w Trójmieście rozpoczęli od wizyty w Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, w której zostali profesjonalnie i ciepło przyjęci. Uczniowie klasy turystycznej wcielili się w rolę przewodników, oprowadzając po centrum Gdańska i opowiadając o najważniejszych zabytkach w j. polskim,  niemieckim, angielskim a także w j. rosyjskim. Kolejnym punktem pobytu była wizyta w 4-gwiazdkowym Hotelu Gdańsk. Bez wątpienia była to wspaniała, nie tylko przygoda, ale przede wszystkim praktyczna lekcja dla przyszłych przewodników, touroperatorów oraz hotelarzy.