Symulacja Business Play

W dniach 21.02-22.02 oraz 14-15.03.2015 r. troje uczniów naszej szkoły uczestniczyło w warsztatach „Business Play” organizowanych przez Kaszubski Inkubator Przedsiębiorczości w Bytowie wraz z przedsiębiorstwem NGO and Business Service Przemysław Rajchel z Olsztyna. Tematem przewodnim szkolenia była symulacja prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Uczniowie przy wsparciu doświadczonych trenerów wraz z przedsiębiorstwami inkubowanymi poznawali w jaki sposób tworzyć biznesplany, zarządzać zespołem, negocjować oraz prowadzić księgowość.

Spotkanie w przyjemny sposób przybliżyło realia funkcjonowania podmiotów gospodarczych.