Współpraca ZSE-U z przedsiębiorstwem handlowym Wireland z Bytowa.

Po raz kolejny młodzież naszej szkoły miała możliwość zdobycia informacji o działalności firmy handlowej Wireland. Tym razem uczniowie klasy III Technikum Handlowego, dnia 15.06.2015r, zwiedzili fabrykę, obserwowali proces produkcyjny oraz mieli okazję zobaczyć nowoczesny park maszynowy.

Uczniowie spotkali się z panią dyrektor Działu Handlu Krajowego, Anną Boruszczak oraz przedstawicielem handlowym firmy, Piotrem Błaszkowskim. Uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca handlowca w praktyce, uzyskali też informacje dotyczące procesu rekrutacji nowych pracowników w firmie.