Niećpa – akcja przeciw uzależnieniom

W piątek tj. 09.10.2015 r. ośmioro uczniów z naszej szkoły udało się do Słupska na Niećpę – profilaktyczną akcję przeciw uzależnieniom. Impreza odbyła się w słupskiej hali Gryfa, gdzie spotkało się 2,5 tysiąca osób. Celem akcji jest zapobieganie szerzeniu się sięgania przez dzieci i młodzież po różnego rodzaju używki, pokazanie, że można się dobrze bawić bez nich. Gwiazdą wieczoru był Kamil Bednarek, natomiast przed nim wystąpił zespół „STO %”. Uczniowie z naszej szkoły dobrze się bawili. Wyjazd ten był finansowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bytowie. Opiekę nad uczniami sprawował psycholog szkoły – pan Krzysztof Pawelec.