Współpraca szkół

W ramach wymiany doświadczeń rozpoczęliśmy współpracę z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hipolita Roszczynialskiego w Rumi. 30.10.2015r. odbyła się inauguracja wspólnych działań. Gościliśmy w Bytowie uczniów klas I technikum obsługi turystycznej i technikum logistyki wraz  wicedyrektorem szkoły p. Krzysztofem Koseckim i nauczycielem przedmiotów zawodowych p. Rafałem Nowickim. Jest to kolejna szkoła, z którą chcemy wspólnie dzielić się wiedzą i doświadczeniami (współpracujemy już z ZSAE Gdynia, ZSH Sopot i ZSP Kościerzyna). Podczas tej wizyty  uczennice IV TOT K. Okroy i K.Peplińska przedstawiły informacje nt. naszej szkoły, kierunków nauczania, praktyk, konkursów, wyjazdów, realizowanych projektów i wymian międzynarodowych. Następnie uczennice I TOT wcieliły się w rolę przewodników i oprowadziły gości po Bytowie, prezentując najciekawsze miejsca naszego miasta. Było to dla nich pierwsze, poważne wyzwanie związane z wybranym kierunkiem kształcenia. Słodki poczęstunek przygotowali uczniowie II TŻiUG. Uczniowie II TOT czuwali nad poprawną organizacją spotkania na terenie szkoły. Opiekę nad uczniami ZSEU sprawowały p. R. Bukowska i p. A. Rzepka.