Wokół bytowskich jezior lobeliowych

Dnia 17.10.2015r. kilku uczniów naszej szkoły wzięło udział  w kolejnym już biegu i marszu na orientację, tym razem w ramach akcji: „Wokół bytowskich jezior lobeliowych”. Impreza ta, miała na celu integrację miłośników sportu i biegania z mapą na łonie natury. Trasa biegu wynosiła około 10km, zaś marszu ok.3 km.

Osoby startujące w tym przedsięwzięciu mogły brać udział jako: nordicwalker oraz biegacz. W biegu można było wystartować, jako: grupa zorganizowana, rodzina oraz jako jednostka indywidualna.  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

-Karolina CuppaIV TOT/HOT

-Sara BojanowskaIb TSE/TE

-Aleksandra Kobierowska I TOT/HOT

-Jarosław CegiełaIa TE

-Pani Hanna Jaworska

Atrakcji nie brakowało, jedną z nich była możliwość strzelania z łuku, a muzykę zapewnił „Zespół Sygnalistów Myśliwskich na Zamku w Bytowie”.

Ponadto było również coś dla ciała-dla wszystkich uczestników imprezy zostały przygotowane dwie potrawy propagujące zdrowe odżywianie dostępne w naszych okolicach ze względu na rozwijane łowiectwo, były nimi: bigos oraz dzik.

Członkowie jednej z okolicznych „Zielonych Szkół” przygotowali sadzonki dębów dla każdego uczestnika po jednej.  Sadzonkę dębu wybraną przez reprezentantów naszej szkoły posadziliśmy jako pamiątkę po biegu na orientację przy naszej szkole.