Spedycja oczami praktyka

W ramach współpracy naszej szkoły z firmą Drutex odbyło się spotkanie uczniów technikum spedycyjnego z Panem Tomaszem Ciersonem – wieloletnim i doświadczonym specjalistą ds. logistyki i spedycji.

Prelekcja dotyczyła zagadnień:

• zakres pracy spedytora
  • logistyka w dużej firmie,
  • predyspozycje i kwalifikacje niezbędne do zajmowania stanowiska specjalisty ds. logistyki w firmie produkcyjnej,
  • rodzaje ryzyka towarzyszącego decyzjom specjalisty spedycji i logistyki w dużej firmie.

Spotkanie okazało się bardzo interesujące. Gość zachwycił wszystkich uczniów profesjonalną wiedzą i osobowością. Chętnie odpowiadał na liczne pytania związane z wykonywaną pracą w znanej i największej bytowskiej firmie, produkującej okna.