Wizyta w Gdańsku

Dnia 22 listopada uczniowie klasy II TŻ i III TOT/TH pod opieką pani Sylwii Furmanek i Alicji Rzepki, wzięli udział w wycieczce szkolnej do Gdańska. Zwiedzanie rozpoczęli od wizyty w Europejskim Centrum Solidarności. Młodzież z powagą i zainteresowaniem oglądała ekspozycję i słuchała relacji przewodnika. Następnym punktem wycieczki była wizyta w Jumpcity (parku trampolin) i zajęcia z trenerem. Uczniowie starali się udowodnić, że walka z grawitacją jest możliwa i spełniali swoje marzenia o lataniu. Zabawa była wyśmienita !!! Wycieczkę zakończono wizytą w centrum handlowym i w dobrych humorach wszyscy wrócili do domu.