II Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

PLAKAT TARGI

W dniu 24 marca 2017 r. w sali gimnastycznej ZSP w Bytowie odbędą się II Powiatowe Targi Edukacji i Pracy Zaplanuj swoją przyszłość. Zapraszamy gimnazjalistów do odwiedzenia stoiska naszej szkoły, zapoznania się z przygotowaną ofertą oraz do obejrzenia pokazu umiejętności kulinarnych naszych uczniów.
Jednocześnie serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w siedzibie ZSEU przy ul. Derdowskiego, podczas którego będzie można obejrzeć obiekty szkolne i pracownie, porozmawiać z uczniami i nauczycielami, uzyskać wyczerpujące informacje o kierunkach kształcenia oraz poznać fantastyczny klimat naszej szkoły.