Wyjazd studyjny do Kistona

10 lutego br. klasa I TO, a 20 lutego II TO wzięły udział w  wyjeździe studyjnym do czterogwiazdkowego hotelu Kiston. Menager hotelu, p. Dominika, z dużą pasją i zaangażowaniem zapoznała młodzież z obiektem i ofertą usług oferowanych przez hotel. Uczniowie mieli okazję zobaczyć pokoje dwuosobowe, apartamenty, dział Wellness&SPA, siłownię, restaurację, salę balową, a także basen wraz z zapleczem. Poznali wiele tajników dotyczących pracy w hotelarstwie m.in.  nt. obsługi klienta, konieczności współpracy działów i poszczególnych pracowników, zakresu obowiązków pracowników, relacji międzyludzkich. Na koniec pobytu w hotelu uczniowie mieli możliwość spędzenia czasu na kręgielni. Podczas przejazdu uczniowie prezentowali walory turystyczne i krajoznawcze Kaszub. Wrócili pełni wiedzy i zapału do pracy i nauki.