Szkolny konkurs ”Prawa Konsumenta 2017”

Dnia 05.04.2017r. został rozstrzygnięty szkolny konkurs ”Prawa Konsumenta 2017”. Tegoroczne poznawanie i uaktualnianie wiedzy konsumenckiej zostało poprzedzone cyklem spotkań z Powiatowym Rzecznikiem Konsumenta panią Izabelą Metel, która objęła patronat  nad konkursem. Celem konkursu było  sprawdzenie wiedzy dotyczącej praw konsumenta, rozwinięcie umiejętności stosowania określonych działań prawnych niezbędnych w zawodach związanych z działalnością handlową oraz rozpowszechnianie wiedzy konsumenckiej.

Najciekawsze prace zostały wykonane przez następujących uczniów:

I m-ce Weronika Paszki kl.II TH

II m-ce Aleksandra Pirch i Dominika Szrejder kl.I TLH

III m-ce Karolina Butowska kl.III TH

Sponsorem atrakcyjnych nagród był Samorząd Uczniowski działający przy naszej szkole oraz Starostwo Powiatowe Bytów.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i zachęcamy do spróbowania sił w przyszłym roku!

Organizatorzy konkursu Katarzyna Koterba oraz Beata Knuth