Wyjazd studyjny do Firmy Canpol

27 kwietnia 2017r. młodzież biorąca udział w projekcie „Kompetentni na starcie” i uczęszczająca na zajęcia z doradztwa edukacyjno-zawodowego skorzystała z możliwości spotkania z pracodawcą. W tym celu 43 uczniów z klas: 3bTE, 2TSE, 2TO, 1TO i 1TS pojechało do Firmy Canpol w Człuchowie. Tam pracownik przedstawił historię, a także działalność i strukturę firmy. Uczniowie zwiedzili hotel prowadzony przez firmę, restaurację, sklep, salon samochodowy, galerię obrazów, tor kartingowy, a także prywatne zoo. Różnorodność podejmowanych działań i rozwój rodzinnej firmy zrobiła duże wrażenie na uczniach.