Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Archive for: sierpień 2021

Rozpoczęcie roku szkolnego

rozpoczęcie roku szkolnego

„Matura na 100 procent”

Karolina Kargul została laureatką VIII edycji ogólnopolskiego projektu „Matura na 100 procent”. Tym samym dołączyła do elitarnego grona 26 najlepszych tegorocznych maturzystów w Polsce.

VIII edycję ogólnopolskiego projektu „Matura na 100 procent” organizuje Fundacja Zawsze Warto we współpracy z Centralną Komisją Egzaminacyjną (CKE) w Warszawie oraz okręgowymi komisjami egzaminacyjnymi (OKE). Spośród 273 419 osób, które w tym roku po raz pierwszy przystąpiły do matury krajowej, wyłoniono 26 najlepszych maturzystów w Polsce. W tym gronie znalazła się Karolina Kargul tegoroczna maturzystka Ekonoma.

Finałowa gala VIII edycji ogólnopolskiego projektu „Matura na 100 procent” odbędzie się 24 września w Rzeszowie. W reprezentacyjnej przestrzeni Filharmonii Podkarpackiej spotka się 26 tegorocznych laureatów. Przyjadą z rodzinami, dyrektorami szkół, przedstawicielami organów prowadzących oraz władz samorządowych. To będzie wielkie święto Karoliny i naszej szkoły.