Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Laureatka Konkursu Literackiego Powiew Weny 2017

Już po raz drugi Sara Bojanowska, uczennica klasy III TSE znalazła się w gronie laureatów Wejherowskiego Konkursu Literackiego „Powiew weny”. Sara zajmując II, zaszczytne miejsce powtórzyła sukces sprzed roku. „Powiew Weny” to konkurs dla osób tworzących literaturę, zarówno prozę, jak i poezję. Inspiracją dla uczestników konkursu był cytat zaczerpnięty z poezji Hanny Makurat – laureatki „Powiewu Weny” z 2015 roku brzmiący „Trzecią miłość zaplata się jeszcze mocniej„.  Sara poradziła sobie świetnie z zadaniem wykorzystując motto do fabuły swojego opowiadania.

Serdeczne gratulacje i dalszych pomyślnych powiewów weny 🙂

Comments are closed.