Głosowanie nad nowym Regulaminem SU

W związku ze zmianami w oświacie, Samorząd Uczniowski zorganizował głosowanie nad nowym Regulaminem SU.  Głosowanie odbyło się na początku grudnia bieżącego roku, a nad jego przebiegiem czuwała specjalnie powołana Komisja składająca się z przedstawicieli społeczności uczniowskiej.

W wyniku głosowania, Regulamin Samorządu Uczniowskiego został przyjęty. Na uwagę zasługuje wysoka frekwencja uczniów. Świadczy to o pełnym zaangażowaniu w życie szkoły i zainteresowaniu działaniami podejmowanymi przez Samorząd.

Uroczyste podpisanie Regulaminu przez opiekuna Samorządu oraz Przewodniczącego Zarządu nastąpiło w gabinecie Pana Dyrektora.