Kolejny sukces Hanki

10 listopada 2018 roku Hanna Szczerba po drugi reprezentowała naszą szkołę w XVII Konkursie Kulinarnym o Puchar Starosty Rugii, który odbył się w szkole zawodowej w Sassnitz. Do rywalizacji stanęło 8 uzdolnionych adeptów sztuki kulinarnej. Konkurencja była ogromna. W jury zasiadali kucharze z renomowanych restauracji znajdujących się na wyspie Rugii oraz nauczycielka z naszej szkoły pani Marzena Wnuk Lipinska. Celem konkursu było sporządzenie menu dla 8 osób, składającego się z zimnej przystawki, zupy, dania głównego i deseru.

Hania wykazała się wielkim kunsztem kulinarnym. Z pasją i ze
smakiem w ogromnym stresie i wielkiej koncentracji przez 12 godzin dzielnie radziła sobie w kuchni, sporządzając dania konkursowe. Ostatecznie Hania zajęła III miejsce.
Hani gratulujemy sukcesu i życzymy dalszego rozwoju zawodowego.
A my już teraz szukamy uzdolnionych i odważnych i uczniów, którzy za rok godnie zaprezentują naszą szkołę podczas kolejnej edycji konkursu.