Młody Lean Lider

Klasy II Technikum Handlowe oraz II Technik Spedytor uczestniczyły dziś w zajęciach zorganizowanych i przeprowadzonych przez panią Hannę Sikorską, koordynatora z Fundacji Lean Education.

W edukacji uczestniczyli półfinaliści konkursu Młodego Lean Lidera – grupy: Koty, Gwiazdy oraz Żółte Delfiny oraz opiekunowie uczniów Barbara Wiśniewska oraz Katarzyna Koterba.

Zajęcia dotyczyły „Zespołowego, efektywnego, wizualnego zarządzania projektami”. Każdy zespół  miał wykonać projekt pt. Lean City. Podczas realizacji zadania uczniowie poznawali  nowe narzędzia  leanowe: scrum, planning poker, mapa drogowa, wykres spalania planu, metodę budżetu projektu.

Dzisiejsze szkolenie jest drogą do zdobycia tytułu finalisty w kolejnym etapie konkursu!