Witamy nowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego

Niedługo pożegnamy Zarząd Samorządu Uczniowskiego, w skład którego wchodzą uczniowie klas maturalnych. W związku z tym 26 marca odbyły się wybory nowego Zarządu, który przejmie pałeczkę po poprzednikach. W demokratycznych wyborach wzięła udział cała społeczność szkolna. W wyniku głosowania nowy Zarząd został wybrany i stanowią go uczniowie: Agata Roszkowska – przewodnicząca, Maciej Wantoch Rekowski – zastępca przewodniczącej, Wiktoria Maćkowiak – sekretarz oraz Mateusz Mallek i Mariusz Etmański. Serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy owocnej oraz przyjemnej pracy nowemu Zarządowi.

Jednocześnie Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania „Kurierowi Bytowskiemu” za ufundowanie foto ramki, która stała się nieodzownym rekwizytem do szkolnych uroczystości.