X POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY

W maju 2019r. zorganizowany został przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Miastku X POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY. Temat konkursu brzmiał:„FAUNA I FLORA POWIATU BYTOWSKIEGO”, zaś jego celem była popularyzacja walorów przyrodniczych powiatu bytowskiego, kształtowanie wśród dzieci i młodzieży aktywnej postawy obserwatora przyrody, zachęcenie do fotografowania otaczającej nas najbliższej przyrody, a także rozwój wrażliwości artystycznej.

Miło nam poinformować, iż dwie uczennice z naszej szkoły zostały wyróżnione:

Krefta Katarzyna z klasy I TE zajęła 3 miejsce, zaś Kobus Aleksandra również z klasy I TE uzyskała wyróżnienie Serdecznie gratulujemy