Drodzy uczniowie,

www.dreamsart.pl

Właśnie ruszył długo oczekiwany projekt wymiany z programu POWER pod tytułem – „Międzynarodowe spotkanie młodzieży drogą do przedsiębiorczości i partnerstwa”. Nasza szkoła po raz kolejny otrzymała  dofinansowanie z funduszy UE  na wymianę międzynarodową, tym razem z Hiszpanią 🙂 Zachęcamy wszystkich uczniów do składania formularzy zgłoszeniowych dostępnych u koordynatora projektu- p. Małgorzaty Gostomskiej – Jereczek. Wszystkich uczniów zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w środę (4.12.19r.) w czytelni o godz.10.30. Przedstawimy program wyjazdu i kryteria naboru uczestników.

Serdecznie zapraszamy.