I OGÓLNOPOLSKI KONKURS ARTYSTYCZNY DEKOROWANIA PIERNIKÓW DLA SZKÓŁ !!

Drodzy uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w  I OGÓLNOPOLSKIM  KONKURSIE ARTYSTYCZNEGO DEKOROWANIA PIERNIKÓW DLA SZKÓŁ !! Formuła konkursu w formie online. Celem konkursu jest podtrzymanie tradycji bożonarodzeniowych, a także rozwój uczniów i poszerzanie wiedzy oraz umiejętności zawodowych.

Konkurs będzie odbywał się od 01 do 21 grudnia 2020 roku w formule on-line, w tym czasie uczniowie przygotowują artystyczne dekoracje pierników i przesyłają dokumentację fotograficzną na adres organizatora konkursu.

Tematem I edycji konkursu jest „Misja Świętego Mikołaja”– a jednym z kryteriów oceny jest nawiązanie w dekoracji do tematu konkursu.

Szczegóły:https://www.facebook.com/Dekor-Piernik-Art-106904114589958/

W załączeniu regulamin.