Naukowo w Canterbury

W dniach 21.07. – 03.08.2013 r. nauczycielka języka angielskiego p. Maria Sidorko odbyła 2-tygodniowy kurs „Methodology and Language for Secondary Teachers” na Uniwersytecie Kent w Canterbury w ramach programu Comenius – Mobilność Szkolnej Kadry Edukacyjnej współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pani Maria pracowała w grupie czternastu nauczycieli z Polski, Holandii, Danii, Austrii, Słowacji i Portugalii. Zajęcia miały charakter warsztatów językowo – metodycznych prowadzonych przez doświadczonych trenerów z Anglii.

„Podczas międzynarodowego kursu pogłębialiśmy wiedzę z zakresu metodyki nauczania języka angielskiego w szkole średniej. Poznałam interesujące techniki nauczania poszczególnych aspektów języka obcego. Pobyt na Uniwersytecie Kent pozwolił mi na wymianę doświadczeń z nauczycielami z różnych typów szkół w Europie” mówi nauczycielka.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy w nowym roku szkolnym.