Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Warsztaty literacko-plastyczne z Danielem Odiją

Nie pierwszy raz grupa uczniów szkoły miała możliwość uczestniczenia w warsztatach prowadzonych przez Daniela Odiję – dziennikarza, pisarza, publicysty i animatora kultury. Tym razem warsztaty literacko-plastyczne oscylowały wokół twórczości polskiej noblistki Wisławy Szymborskiej. Uczniowie spędzili czas na zajęciach bardzo twórczo tworząc kolaże, limeryki oraz altruiki wykazując się wyjątkową kreatywnością. Brawo dla młodych twórców literackich i plastycznych J

Comments are closed.