Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Zajęcia w terenie

21 maja br. uczniowie 3 technikum organizacji turystyki wcielili się w rolę przewodników miejskich i przeprowadzili zajęcia praktyczne w Chojnicach i Człuchowie. Wspólnie poznali ciekawe zabytki Chojnic: Stary Rynek, piękny Ratusz, Bramę Człuchowską, Kościół pw. Zwiastowania NMP i Bazylikę Mniejszą pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela. Poznali historię Stadionu Miejskiego Chojniczanka, spacerowali po pięknym Parku Tysiąclecia, a także spędzili czas w chojnickim Eksperymentarium. W trakcie pobytu w Chojnicach odwiedzili Stację Meteorologiczną Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, poznali zadania wykonywane przez obserwatora zjawisk pogodowych. W Człuchowie odwiedzili stałe wystawy Muzeum Regionalnego mieszczącego się na Zamku w Człuchowie. Ostatnim punktem wyjazdu była wizyta w Ogrodzie Zoologicznym CANPOL-Człuchów.

Comments are closed.