Uczniowie w Sopocie

Klasa II TOT/HOT uczestniczyła w wyjeździe studyjnym do Sopotu organizowanym w ramach działań projektu „W zawodzie jak ryba w wodzie”. W programie wycieczki było zwiedzanie trzygwiazdkowego hotelu Europa,  a także cykliczne spotkanie z uczniami ZSH w Sopocie. Podczas spotkania miała miejsce wymiana doświadczeń związanych z organizacją wyjazdów zagranicznych przez obie szkoły. Przy kawie i słodkim poczęstunku uczniowie prezentowali walory turystyczne odwiedzonych miejsc, jak również przebieg i sposób organizacji wycieczek. Następnie, uczniowie ZSH wcielili się w role przewodników miejskich i oprowadzili naszych uczniów po ciekawych miejscach Sopotu. Wycieczka była bardzo dobrym, praktycznym uzupełnieniem programu nauczania.