Wycieczka przedmiotowa do hoteli

18 marca br. klasa I TOT/HOT uczestniczyła w wycieczce przedmiotowej. Uczniowie odwiedzili 5* hotel Grand Lubicz w Ustce oraz  Dolinę Charlotty w Strzelinku. Głównym celem wyjazdu było poznanie oferty obiektów hotelarskich. Młodzież miała okazję poznać wyposażenie i standard pokoi,  a także zakres usług dodatkowych oferowanych przez odwiedzone obiekty.

W hotelu Grand Lubicz, klasa mogła podziwiać panoramę Ustki z najwyższego punktu hotelu, który jest częścią kawiarni.

Sporą atrakcją w Dolinie Charlotty  było zwiedzanie apartamentów, w których nocowały gwiazdy muzyki m.in. Carlos Santana, Bonnie Tyler czy Alice Cooper, a także gra w kręgle.

W Słupsku w Muzeum Pomorza Środkowego uczniowie obejrzeli największą na świecie wystawę dzieł Witkacego. Zwieńczeniem bogatej w wydarzenia wycieczki był seans filmowy w Multikinie.