„Łamigłówki turystyczno-hotelarskie”

Dnia 30 marca br. dziewięć uczennic naszej szkoły wzięło udział w drugim etapie międzyszkolnego konkursu pt. „Łamigłówki turystyczno-hotelarskie”. Konkurs składał się z 30 pytań w formie testu i trwał 45 min. Po konkursie odbył się krótki poczęstunek, a następnie   uczennice z kościerskiej szkoły, które wcieliły się w role przewodników, zaprosiły nas na wycieczkę do hotelu „Stary Browar” i Muzeum Akordeonów.  Po powrocie z wycieczki zostały ogłoszone wyniki konkursu. Pierwsze miejsce zdobyły 2 uczennice ze szkoły w Kościerzynie uzyskując maksymalny wynik 30pkt,  nasza uczennica Sara Blank z klasy III TOT zajęła II miejsce (29 pkt), a III miejsce egzekwo  z dwiema innymi uczennicami zajęła również uczennica naszej szkoły Magdalena Rudnik z klasy IV TOT (27 pkt). Serdecznie gratulujemy!