SUKCES W KONKURSIE „POKAŻ NAM JĘZYK”

„Pokaż nam język” to ogólnopolski konkurs językowy, w którym sprawdzana jest wiedza młodzieży z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Jest on adresowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i składa się z czterech etapów. W tym roku uczniowie naszej szkoły również przystąpili do konkursu. Wzięło w nim udział około 30 uczniów, jednak tylko 6 z nich (Anita Batóg, Beata Knopik, Nikola Landowska, Julia Treder – j. niemiecki i Karolina Reszka, Iza Tur  – j. angielski) przeszło do etapu regionalnego połączonego z finałem, który odbył się 9 kwietnia w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Tym razem odnieśliśmy ogromny sukces. Pokonując blisko 150 uczestników Julia Treder (kl. II HOT) zajęła zaszczytne III miejsce. Uczennica otrzymała liczne nagrody, m.in.kartę upominkową do Empiku o wartości 350 zł, publikacje Wydawnictwa Lektor Klett oraz interaktywny kurs językowy Super Memo.

Gratulujemy Julii i życzymy dalszych sukcesów!