Międzynarodowy bieg Venna Cross Festiwal w Łodzi

Dnia 26.04.2015r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Biegu Venna Cross Festiwal w Łodzi. Kwalifikacje na zawody w Łodzi reprezentacja naszej szkoły wywalczyła  w Wojewódzkich Sztafetowych Biegach Przełajowych w Garczynie zajmując 1 miejsce( bieg 10 x 1000m)pokonując min. ,,Chojniczankę i szkoły Mistrzostwa sportowego z Trójmiasta. W Łodzi po zaciętej  walce udało się wywalczyć III miejsce na 16 startujących drużyn z z czego 14 z innych województw a dwie pozostałe drużyny to Rosjanie(Kaliningrad) i Czesi. Sukces jest tym bardziej wielki gdyż bieg odbywał się po płaskim terenie (ulica Piotrkowska)na dystansie 8x8OO (bieg sprinterski).Nasi chłopcy wolą biegać długie dystanse(1000 i wzwyż).Podsumowując jesteśmy III w kraju!!!:)

Zwycięski skład:
1. Kosiński Tomasz