Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Stanisława Staszica w Bytowie


              
Projekt - „Dobry zawód- lepsza przyszłość”
Informacja o projekcie Kompetentni na starcie
Remont i przebudowa sali do lekcji fizyki na salę do zajęć nauki gastronomii wraz z wyposażeniem w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych

Wycieczka do Trójmiasta

W piątek 12-tego lutego uczniowie klasy II i I TŻ i UG wzięli udział w wycieczce  do Trójmiasta. Program wycieczki obejmował zwiedzanie Starego Miasta wraz z wizytą w Muzeum Bursztynu i Domu Uphagena. Uczniowie zwiedzili także  4- gwiazdkowy Hotel Grand Cru, w którym mieli okazję zapoznać się z wyposażeniem i standardem  sali konsumenckiej, pokoi,  a także zakresem usług dodatkowych oferowanych przez odwiedzony obiekt. Główną atrakcją wyjazdu był spektakl pt.”Ghost” w teatrze muzycznym.

Comments are closed.